PLAST-POL

Opis

Firma zajmująca się sprzedażą basenów poliestrowych zadaszeń, osprzętu, akcesoriów i środków do utrzymania czystości w niecce. Produkty firmy PLAST-POL cechują się najlepszym stosunkiem parametrów oferowanych produktów do ceny. Baseny, osprzęt i dodatki dedykują klientom, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich i łatwych w obsłudze urządzeń oraz wygodnych niecek basenowych w atrakcyjnej cenie. 
Niecki produkowane są z poliestru zbrojonego włóknem szklanym, utwardzanym termicznie. Dzięki temu baseny tego producenta cechują się wysokimi własnościami wytrzymałościowymi i elastycznością.
Tworzywo to jest odporne na działanie światła i zmiany kształtu, formy basenu oraz na działanie wysokich i niskich temperatur. Gładkość oraz wysoki połysk pozwala na proste i łatwe utrzymanie powłoki basenu w czystości. Baseny wyposażone są w antypoślizgowe, bezpieczne schody, które w razie potrzeby mogą być wykorzystywane jako miejsce do zabawy dla dzieci lub wygodna, szeroka ławka do odpoczynku.  


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WRBC Sp. z O.O." z siedzibą w UL. KATOWICKA 3/17a, 43-346 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 WRBC Sp. z O.O.- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128