Fluidra Polska Sp. z.o.o.

Opis

Producent basenów i wyposażenia basenowego. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą kompletnego wyposażenia basenowego przeznaczonego zarówno dla obiektów publicznych, jak i prywatnych. Świadczy usługi z zakresu projektowania oraz budowy basenów przydomowych oraz basenów hotelowych.
Niecki basenów wykonywane są z bloczków styropianowych, układanych na płycie betonowej, które stanowią podwójną izolację termiczną oraz pozwalają uzyskać dowolny kształt niecki basenowej. Bloczki styropianowe wypełnia się lekkim betonem, który nadaje sztywność całej konstrukcji. Następnie nieckę basenową uzbraja się we wszystkie elementy, skimmery, oświetlenie, dysze itd. wykonuje izolacje ścian i rur. Końcowym etapem jest wykończenie ścian niecki basenu, zgrzewanie foli basenowej oraz wyłożenie obrzeży i miejsca dookoła basenu. 
Fluidra jest doświadczonym producentem luksusowych basenów, który podejmie się realizacji Twojego projektu lub pomoże w jego stworzeniu od podstaw.


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128