Blog

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MONTAŻU BASENU?

Z roku na rok mamy coraz cieplejsze i dłuższe okresy letnie, więc rosnąca popularność basenów jest jak najbardziej oczywista. Duży basen, to także duża inwestycja, więc w dzisiejszym wpisie wytłumaczę podstawowe kwestie związane z jego montażem.


  Siedziba firmy/ biuro handlowe:

  TESSEN
  43-300 BIELSKO-BIAŁA
  UL. KATOWICKA 3

  +48 730 207 270

  kontakt@basenlandia.pl

  Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

  Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.   
   

  Zapraszamy do współpracy

  (C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
  Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
  basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
  Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron