Basen poliestrowy ze skrzynią filtracyjną

Basen poliestrowy ze skrzynią filtracyjną

Prezentowany basen ma na swoim wyposażeniu dwa skimmery, cztery dysze cyrkulacyjne, cztery lampy ledowe, filtrację, przeciwprąd i pompę ciepła, której Klient używał do ogrzewania wody w starym basenie stelażowym. Dodatkowo, razem z basenem została zamontowana skrzynia filtracyjna, która jest wykonana z tego samego materiału co niecka, czyli poliestru. Zapewnia ona najlepszą ochronę przed wodą sprzętowi, który znajduje się w środku. W przypadku tego montażu, w skrzyni została umieszczona pompa na przeciwprąd, filtracja znajduje się w drewnianym budynku za basenem. 

Przed pracami budowlanymi pewne obawy rodził bardzo piaszczysty grunt, jednak roboty poszły bardzo dobrze, bez żadnych niespodzianek. Potem została wykonana płyta fundamentowa, na której przed dostawą umieszczono styropian. Cały osprzęt został odpowiednio podłączony i uruchomiony. Basen jest obsypany po obwodzie suchym betonem oraz ziemią. Pod schodami zostały wymurowane bloczki betonowe.

 

BASENLANDIA

Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem basenów ogrodowych na terenie całej Polski.

POZNAJ NAS

Mamy możliwość wyprodukowania basenu o prawie dowolnych wymiarach. Jeśli chcesz otrzymać wycenę na swój wymarzony basen, napisz maila lub zadzwoń pod podany obok numer telefonu. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych basenów oraz fachowe, kompleksowe i terminowe usługi.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 881 200 167
email: kontakt@basenlandia.pl