MYCOVER SP. Z O.O

Opis

MyCover Sp. Z o.o. jest polskim producentem zadaszeń basenowych. Od momentu powstania firma cieszy się wielkim zainteresowaniem, posiada dużą bazę zadowolonych klientów indywidualnych  i publicznych. Od początku działalności dba o najwyższą jakość prowadząc Zakładową Kontrolę Produkcji. Producent charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta. Posiada bogatą ofertę modeli zadaszeń, a dodatkowym atutem jest przygotowywanie każdego zadaszenia indywidualnie dopasowanego do potrzeb klienta, co często wiąże się z niestandardowymi rozwiązaniami.

Procedura działania firmy: WIZJA LOKALNA —– INDYWIDUALNA WYCENA —- OPTYMALIZACJA OFERTY —-(rozmowy, doradztwo, pomiary) — PRODUKCJA — TRANSPORT — OPIEKA NAD PRODUKTEM
Dlaczego przykrycie MyCover?
Przede wszystkim bezpieczeństwo. Przykrycie basenu uniemożliwi nieszczęśliwy wypadek, zwłaszcza jeśli jest to przykrycie zamykane na klucz.
Po drugie oszczędność. Przykrywając basen ograniczamy parowanie wody wiążące się z utratami ciepła i wykorzystywanych środków chemicznych.
Po trzecie ochrona przed zabrudzeniami. Przykrywając basen oszczędzamy swój czas, który musielibyśmy poświęcić na jego systematyczne sprzątanie i możemy po prostu cieszyć się kąpielą.


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128