DIAMANT UNIPOOL SP. Z O. O.

Opis

DIAMANT UNIPOOL SP. Z O. O. to czeski producent solidnych zadaszeń basenowych na zamówienie. Wykorzystaj swój basen w pełni, bardziej, wydajnie, taniej i bez względu na pogodę. Szeroka gama kształtów i wariantów kolorystycznych zapewnia, że przykrycie basenu doskonale wkomponuje się w Twój ogród i gust. Zadaszenie znacznie przedłuża sezon kąpielowy i zwiększa wartość użytkową basenu. Przykrycie basenu jest odporne na wodę, wilgoć i nie wymaga specjalnej konserwacji. 
DLACZEGO ZADASZENIE BASENU DIAMANT?

- gwarancja 10 lat na konstrukcję zadaszenia
- masywna, mocna konstrukcja, odpowiednia również do warunków wysokogórskich
- produkt na zamówieni, według wytycznych klienta
- opatentowany system przesuwania elektrycznego do zdalnego sterowania
- maksymalna jakość i bezpieczeństwo 
- opcjonalnie zamykanie wszystkich segmentów poprzez naciśnięcie jednego przycisku na pilocie
- estetyka, oszczędność i przedłużenie sezonu kąpielowego 


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128