Comfort Symfonia Praktik

Opis produktu

Wymiary:

Zadaszenie może zostać wyprodukowane w wymiarach:

Szerokość: 250 do 475 cm 

Wysokość: 80 do 190 cm 

Kolory profili:

W zadaszeniu Prakt profile mogą zostać pomalowane w czterech kolorach mianowicie: srebrnym, champgne, antracyt 

oraz w kolorze RAL 7016 - kolor antracyt.

Rodzaj wypełnienia:

- poliwęglan 4 mm przeźroczysty 

- poliwęglan 4 mm dymiony 

Dzięki tak bogatemu wyborowi wariantów mamy możliwość wykonania zadaszenia do praktycznie każdego basenu. Dla maksymalnego komfortu i wygody stworzyliśmy w zadaszeniach automatyczny układ przesuwny, dzięki któremu można jednym kliknięciem pilota kierować zadaszeniem przykrywającym basen. 

Zalety zadaszenia:

- ograniczenie zanieczyszczeń wody

- zamki zabezpieczające wejście 

- doskonała ochrona i zabezpieczenie basenu przed dziećmi i zwierzętami oraz osobami niepowołanymi 

- obniżenie kosztów ogrzewania wody 

- szybsze nagrzanie wody

- lepsze utrzymanie ciepła w basenie 

- mniejsze parowanie wody z basenu 

- mniejsze zużycie chemii basenowej 

- przedłożony sezon kąpielowy 

- efektowny i estetyczny wygląd

- możliwość dopasowania idealnego zadaszenia pod istniejący basen 

- gwarancja 10 lat na konstrukcję zadaszenia 

- masywna konstrukcja odpowiednia również na warunki wysokogórskie 

- opatentowany system zdalnego przesuwania 

TRANSPORT I MONTAŻ KALKULOWANE INDYWIDUALNIE

 

Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128