Realizacje - Basen polipropylenowy 10x3x1,5m

Basen polipropylenowy 10x3x1,5m

Przedstawiamy basen o wymiarach 10 x 3,5 x 1,5 m, który został zamontowany w tychach. Inwestor przygotował we własnym zakresie wykop i wziął na siebie wylanie płyty fundamentowej. Niecka została usadowiona w otworze przy pomocy koparki i specjalnych pasów. Po zamontowaniu orurowania i połączeniu go z pomieszczeniem technicznym, fachowcy mogli przystąpić do prac związanych z obsypywaniem basenu. Zaczęto od wykonania drenażu wokół niecki, następnie został przygotowany szalunek oraz siatki zbrojeniowe, które dodatkowo zabezpieczą nieckę. Po wykonaniu tych czynności, ekipa rozpoczęła obsypywanie basenu betonem przy jednoczesnym wlewaniu wody. Po zakończonym betonowaniu, Inwestor wezwał brukarzy, którzy ułożyli stylowe kostki w odcieniach szarości wokół basenu.


Siedziba firmy/ biuro handlowe:

TESSEN
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

+48 730 207 270

kontakt@basenlandia.pl

Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron