Realizacje - Basen poliestrowy 10x3x1,5m

Prezentowany basen ma na swoim wyposażeniu dwa skimmery, cztery dysze cyrkulacyjne, cztery lampy ledowe, filtrację, przeciwprąd i pompę ciepła, której Klient używał do ogrzewania wody w starym basenie stelażowym. Dodatkowo, razem z basenem została zamontowana skrzynia filtracyjna, która jest wykonana z tego samego materiału co niecka, czyli poliestru. Zapewnia ona najlepszą ochronę przed wodą sprzętowi, który znajduje się w środku. W przypadku tego montażu, w skrzyni została umieszczona pompa na przeciwprąd, filtracja znajduje się w drewnianym budynku za basenem. 

Przed pracami budowlanymi pewne obawy rodził bardzo piaszczysty grunt, jednak roboty poszły bardzo dobrze, bez żadnych niespodzianek. Potem została wykonana płyta fundamentowa, na której przed dostawą umieszczono styropian. Cały osprzęt został odpowiednio podłączony i uruchomiony. Basen jest obsypany po obwodzie suchym betonem oraz ziemią. Pod schodami zostały wymurowane bloczki betonowe.


Siedziba firmy/ biuro handlowe:

TESSEN
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

+48 730 207 270

kontakt@basenlandia.pl

Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron