Realizacje - Basen poliestrowy 7x3x1,5m

Basen poliestrowy 7x3x1,5m

Inwestor zakupił w zewnętrznej firmie basen wykonany z poliestru, którego montażu się podjęliśmy. Klasycznie, inwestycja rozpoczęła się od prac związanych z wytyczeniem miejsca na basen i przemierzenia go niwelatorem, aby sprawdzić jakie występują różnice w wysokościach. Po ustaleniu szczegółów z operatorem koparki, ten mógł przystąpić do pracy. Nadmiar ziemi został wywieziony na działkę, którą udostępnił Inwestor. Po zakończonej pracy koparkowego, mogliśmy przystąpić do przygotowania szalunków do wylania płyty betonowej. Następnego dnia, przy pomocy pompogruszki, wylaliśmy fundmanet pod basen. Następnie należało poczekać pewien czas, aby beton nabrał odpowiedniej wytrzymałości. 

Basen został rozładowany przy pomocy dźwigu i ustawiony w wykopie. Niecka została ułożona na warstwie wcześniej przygotowanego styroduru. Przystąpiliśmy do prac związanych z podmurowaniem schodów, obsypania ścian i podłączenia orurowania. Po zakończeniu tego etapu, do pomieszczenia technicznego, w którym znajduje się pompa filtracyjna, doprowadziliśmy prąd i zamontowaliśmy tablicę z włącznikami, które umożliwiają włączanie oświetlenia i filtracji. 


Siedziba firmy/ biuro handlowe:

TESSEN
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

+48 730 207 270

kontakt@basenlandia.pl

Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron