DIAMANT UNIPOOL SP. Z O. O.

Opis

Diamant Unipool sp. z o. o. to czeski producent luksusowych basenów wykonany z polypropylenu (Polystone) niemieckiej firmy Röchling o grubościach 5 - 12mm. Jest to Jednorodny materiał charakteryzuje się wysoką trwałością koloru i wysoką odpornością na niskie temperatury. Do kompletnej izolacji ścian i podłogi basenu wykorzystywana jest wyłącznie wysokiej jakości izolacja niechłonna. Jej właściwości cieplne nie zmienią się nawet po wielu latach funkcjonowania w wilgotnym środowisku. Firma proponuje dwa rodzaje basenów skimmerowe, idealne do ogrodów przydomowych i przelewowe, gdzie lustro wody sięga aż po górny brzeg basenu. Diamant jako jeden z niewielu producentów plastikowych basenów ogrodowych jest w stanie zaoferować swoim wymagającym klientom basen w kombinacji plastik-stal nierdzewna i plastik-aluminium oraz wyprodukować nieckę dokładnie według wymagań, rozmiaru i w dowolnym kształcie. Dodatkowo stawia na zastosowanie odpowiedniej technologii uzdatniania wody w basenie tak, aby każda kąpiel była dla Was czystą przyjemnością. 
Regularna innowacyjność technologii producenta zmniejsza energochłonność oraz wydajność ekologiczną produkcji. Oprócz basenów ogrodowych i wewnętrznych dla użytkowników prywatnych realizuje także technicznie trudne zamówienia, takie jak: baseny miejskie i publiczne, baseny hotelowe czy wellness.


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128