Basen 10x3,5x1,5 m

Opis produktu

Basen z rynną przelewową, to najczęściej spotykane rozwiązanie przy obiektach użyteczności publicznej. Z takiego basenu korzysta większa liczba osób, więc woda powinna być filtrowana wydajniej niż w basenie skimmerowym. Rynna biegnąca pod całym obwodzie basenu pobiera wodę i odprowadza ją do filtracji, więc wszelkie zanieczyszczenia są eliminowane błyskawicznie. Korzyścią estetyczną jest fakt, że tafla wody znajduje się wyżej niż krawędź basenu, więc po czasie nie znajdziemy odznaczonej linii wody. Basen tego rodzaju bardzo dobrze sprawdzi się także w prywatnych ogrodach, jednak należy mieć na uwadze fakt, że jest droższy od standardowego basenu wyposażonego w skimmery. Warto zwrócić uwagę na budowę niecki, która jest wykonana w taki sposób aby zapewnić jej jak największą wytrzymałość. Całość posiada specjalne ożebrowanie, które dodatkowo wzmocnione jest prętami zbrojeniowymi biegnącymi po obwodzie niecki. To rozwiązanie bardzo korzystnie wpływa na relację między zewnętrzną częścią niecki a wsypywanym betonem, który jeszcze mocniej wiąże się ze strukturą basenu. Ściany basenu są pokryte izolacją, dzięki której woda nie będzie tracić temperatury w szybkim tempie.

Zalety basenu polipropylenowego:

- schody z powierzchnią antypoślizgową
- wzmocnienie górnego obrzeża
- odpowiednia izolacja, pręty zbrojeniowe i żebra wzmacniające (po 60 cm)
- 10 lat gwarancji
- doskonała jakość materiałów
- innowacyjna technologia
- dowolny kształt i rozmiar

PODANA CENA BRUTTO JEST ORIENTACYJNA I DOTYCZY BASENU WYPOSAŻONEGO W: :

- aluminiowy kołnierz basenu
- pomieszczenie techniczne
- pojedyncze schody narożne*
- dysze napływowe
- filtrację
- oświetlenie basenu x3
- pełne orurowanie
- ręczny odkurzacz dna, siatka, drążek teleskopowy

Cena nie zawiera kosztów prac budowlanych oraz montażowych.

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA DOSTAWY


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128