Basen 8x3x1,5 m

Opis produktu

Jeśli mamy na swoim ogrodzie wystarczającą ilość wolnego miejsca i marzy nam się duży basen ogrodowy, prezentowana niecka o podanych wymiarach może spełnić nasze oczekiwania. Basen o takiej długości pozwala na wygodniejsze pływanie dla większej ilości osób. Zamontowanie przeciwprądu może umożliwić nam pływanie w miejscu, więc jeśli chcemy popływać bardziej dynamicznie, będziemy mieli taką możliwość. Basen skimmerowy to połączenie prostej instalacji i wysokiej funkcjonalności. Tafla wody jest zasysana przez umieszczone na krótszej ścianie skimmery, które poprzez orurowanie odprowadzają wodę do filtracji, która następnie zwraca przefiltrowaną wodę dyszami napływowymi. Basen polipropylenowy składa się z dwóch elementów, ścian i podstawy. Te dwie części są ze sobą spawane na etapie produkcji, dodatkowo dochodzą do tego wzmocnione schody.

Zalety basenu skimmerowego:

- duża wytrzymałość
- stały kolor
- schody z powierzchnią antypoślizgową
- wzmocnienie górnego obrzeża
- odpowiednia izolacja, pręty zbrojeniowe i żebra wzmacniające (po 60 cm)
- 10 lat gwarancji

Warto zwrócić uwagę na fakt, że ściany basenu są zaizolowane, przez co nagrzana woda nie straci szybko swojej temperatury. Po obwodzie basenu poprowadzone są specjalne druty zbrojeniowe, które bardzo pozytywnie wpływają na wytrzymałość całej niecki.


PODANA CENA BRUTTO JEST ORIENTACYJNA I DOTYCZY BASENU WYPOSAŻONEGO W:

- aluminiowy kołnierz basenu
- pomieszczenie techniczne
- pojedyncze schody narożne*
- skimmer, dysze napływowe
- filtrację
- pełne orurowanie
- ręczny odkurzacz dna, siatka, drążek teleskopowy

Cena nie zawiera kosztów prac budowlanych oraz montażowych.

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA DOSTAWY


Baseny ogrodowe

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz gorętsze. Jeśli na swoim ogrodzie lub działce mamy odpowiednią ilość wolnego miejsca i nie interesuje nas mały basen dmuchany czy stelażowy, tylko solidne rozwiązanie na wiele lat, warto zapoznać się z naszą ofertą basenów wkopywanych w ziemię. 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

Fatal error: Uncaught Error: Class 'product_google_gen' not found in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php:128 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/index.php(375): include() #1 {main} thrown in /var/www/vhosts/basenlandia.blss.pl/httpdocs/template3.php on line 128