O nas

Witamy na stronie basenlandia.pl! Zajmujemy się sprzedażą basenów ogrodowych i ich montażem. Oferujemy pomoc w wyborze niecki i odpowiedniego wyposażenia, przyjedziemy na wizję lokalną, na której ustalimy wszystkie szczegóły związane z montażem. Następnie zajmujemy się zorganizowaniem rozładunku basenu, przygotujemy wykop z płytą fundamentową, podłączymy osprzęt basenowy i uruchomimy go. Do naszych zadań należy także obetonowanie basenu i obsypanie go ziemią. Po zakończonych pracach basen jest gotowy do użytku. 

Mamy doświadczenie związane z aranżacją terenów zielonych, więc możemy zaproponować oporządzenie terenu wokół basenu i jego zaaranżowanie. Jednym z najczęstszych wyborów naszych Klientów jest wykonanie tarasu kompozytowego przy basenie, co także wykonujemy. 

Zapraszamy do współpracy, szybki kontakt:

Tel: 881 200 167
Mail: kontakt@basenlandia.pl

BASENLANDIA

Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem basenów ogrodowych na terenie całej Polski.

POZNAJ NAS

Mamy możliwość wyprodukowania basenu o prawie dowolnych wymiarach. Jeśli chcesz otrzymać wycenę na swój wymarzony basen, napisz maila lub zadzwoń pod podany obok numer telefonu. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych basenów oraz fachowe, kompleksowe i terminowe usługi.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 881 200 167
email: kontakt@basenlandia.pl