Realizacje - Basen poliestrowy 6x3x1,2m

Basen poliestrowy 6x3x1,2m

Prezentowany basen został umieszczony na wcześniej przygotowanej przez Klienta płycie betonowej. Pod niecką ułożyliśmy warstwę styroduru grubego na dwa centymetry. Ze względu na brak dojazdu dla dźwigu, lub samochodu z HDS, basen musiał być rozładowany ręcznie. Ekpa montażowa podłożyła pod nieckę pasy i z pomocą ośmiu osób, udało się bez żadnych uszkodzeń umieścić basen w wykopie. Pierwszego dnia schody zostały podmurowane w połowie, a niecka została obetonowana na wysokości 30 cm. W międzyczasie cały czas lała się woda. Drugiego dnia udało się obetonować prawie cały basen, podbudowa z bloczków betonowych była gotowa pod schodami i można było przystąpić do montażu orurowania. Trzeciego dnia podłączyliśmy instalację elektryczną, dzięki czemu uruchomiliśmy pompę filtracyjną i oświetlenie. Po trzech dniach prac, basen jest gotowy do użytku. 


Siedziba firmy/ biuro handlowe:

TESSEN
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

+48 730 207 270

kontakt@basenlandia.pl

Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron