Realizacje - Basen poliestrowy 6x3x1,5m schody rzymskie

Historia każdego basenu zaczyna się zawsze od przygotowania wykopu. Ze względu na niewielką ilość wolnego miejsca na działce, Klient zorganizował samochód, na który operator koparki ładował nadmiar ziemi. Oczywiście na miejscu inwestycji zostawiono określoną ilość ziemi, aby można było obsypać basen. Następnego dnia zostały przygotowane szalunki z desek, które należało odpowiednio wypoziomować. Kiedy kilka godzin później kierowca pompogruszki lał beton, płyta została zazbrojona siatkami zbrojeniowymi. Po kilkunastu minutach była gotowa, pozostało tylko odczekać odpowiednią ilość dni i można było się zabrać za rozładunek basenu. 
Przed położeniem niecki basenowej na fundamencie, należało go wyłożyć styrodurem. Boki basenu zostały obetonowane a schody rzymskie podparte bloczkami betonowymi. Następnie została podłączona inastalacja do pompy filtracyjnej. Przewody zostały ułożone ze spadkiem, więc na zimę, po spuszczeniu wody z basenu, rury doprowadzające wodę będą suche. 
Przeważnie pompa filtracyjna znajduje się w skrzyni umieszczonej zaraz przy basenie, jednak w tym przypadku Klient zażyczył sobie, żeby osprzęt był w piwnicy. Miękkie przewody wodne i prąd zostały doprowadzone do piwnicy i podłączone. Poza tym na zewnątrz została zainstalowana i uruchomiona pompa ciepła. 

 


Siedziba firmy/ biuro handlowe:

TESSEN
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

+48 730 207 270

kontakt@basenlandia.pl

Ze względu na gabaryty produktu baseny  i zadaszenia są wysyłane bezpośrednio z magazynów, w siedzibie firmy nie posiadamy ekspozycji.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "TESSEN" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BASENLANDIA- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym montażem
basenów ogrodowych na terenie całej Polski.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron